Фірмовий стиль для ГО “Проекти і Комунікації”

Клієнт:

“Проекти і комунікації” – громадська організація у мальовничій Полтаві. Основним вектором діяльності організації є сприяння духовному, культурному, соціально-економічному розвитку містян.

Бриф:

Замовник хотів, щоб логотип був сучасного логотипу, просто та водночас стильного. Проекти і комунікації – молода, але активна організація, а отже без розробки елементів фірмового стилю тут уже ніяк.

Завдання:

Перед нами було поставлено завдання розробити фірмовий стиль та корпоративну документацію.

Рішення:

Бірюзовий колір – колір, який є частиною айдентики міста Полтави. Він свіжий, сучасний та викликає, в першу чергу, асоціації з молодістю та активністю. Трикутник в логотипі, що складається з трьох елементів, поєднаних в один загальний, але водночас кожен з яких є водночас окремою ланкою – втілюють неперервний зв’язок трьох головних аспектів, з якими співпрацює організація – бізнес, громада та влада.

Логотип розроблено у двох варіаціях, а також з надписом на англійській та українській мові, для використання на світлих фонах та темних.

У якості шрифта, що буде використовуватися для сфери веб та реклами обрано Gotham Pro. Дана гарнітура має велике сімейство і чудово задовольнить найрізноманітніші забаганки дизайнерів та креативщиків.

Для друку та документів вибір зупинили на легкому, стильному та класичному шрифті з засічками – PT Serif.